Televisió

Programació

Diumenge, 16 maig de 2021
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Signes dels temps
Lucía Caram, passió per ajudar
Altres
11.40
Diumenge, concert
ESMUC Jazz Project
Altres
12.05
Polònia
Altres
13.10
APM? Extra
Altres
13.50
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
06.00
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
06.24
Les tres bessones
Infantils
06.56
Bob, el manetes
Infantils
07.21
Comptem amb la Paula
Infantils
07.49
Kikoriki
Infantils
08.11
El Mic i els seus amics
Infantils
08.36
Els mixets
Infantils
09.02
Leo, el guardabosc
Infantils
09.17
Xavier Enigma i el museu secret
Infantils
09.57
Rat Rank
Infantils
10.30
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
10.53
Mike el magnífic
Infantils
11.26
Siyaya. Veniu a explorar
Entre terra i mar
Documentals
12.01
Els germans Kratt
Infantils
12.27
Els Mini Ninges
Infantils
13.11
Oddbods
Infantils
13.43
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Seguridad vital
Altres
08.25
Españoles en el mundo
Bosnia-Herzegovina
Altres
08.55
MasterChef
Altres
09.45
Como Sapiens
Altres
13.05
TVEmos
Altres
13.55
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
APM? Extra
Altres
13.50
Crisi Climàtica
L'esforç que cal fer
Altres
14.25
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Tarda de cine: Bonic i fantàstic
Pel·lícules
15.40
Tarda de cine: Hannah i les seves germanes
Pel·lícules
17.20
Al cotxe
Quico Sallés i Pol Espargaró
Altres
19.05
Telenotícies vespre
Informatius
20.00
UEFA Women's Champions League
Esports
20.50
Oddbods
Infantils
13.43
La Pantera Rosa
Infantils
14.12
El xai Shaun
Infantils
14.52
Pel·lícula: La maledicció de la Pantera Rosa
Pel·lícules
15.30
El xai Shaun
Infantils
17.03
Món maker
El mar és brutal
Altres
17.34
Siyaya. Veniu a explorar
La costa desèrtica
Documentals
18.00
Bestial
Taurons blancs
Documentals
18.25
Les regles de la Floor
Dia dels oficis
Sèries
18.50
La pitjor bruixa
Fora!
Sèries
19.00
Lucas etc
L'Ulysse, el ric
Sèries
19.56
Lucas etc: Guerra de bromes
La bici
Sèries
20.18
Gos pudent
Infantils
20.22
La Pantera Rosa
Infantils
20.47
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
21.23
La meva terra
Documentals
21.55
TVEmos
Altres
13.55
Corazón
Altres
14.30
Telediario 1
Informatius
15.00
Sesión de tarde: El amor no prescribe
Pel·lícules
16.00
Sesión de tarde: Lena Lorenz: Luces y sombras
Pel·lícules
17.30
Sesión de tarde: Fuera de carta
Pel·lícules
19.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
UEFA Women's Champions League
Esports
20.50
El judici
Polítics presos
Documentals
23.05
Pel·lícula: Fúria cega
Pel·lícules
00.00
Notícies 3/24
Informatius
01.35
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
La meva terra
Documentals
21.55
Horitzons
Hawaii, la màgia del Pacífic
Documentals
22.45
Rutes per Euskal Herria
Documentals
23.40
La meva terra
Documentals
00.30
Horitzons
Hawaii, la màgia del Pacífic
Documentals
01.20
Rutes per Euskal Herria
Documentals
02.10
El món des de l'aire
De la Badia de Chorin al castell de Schwerin
Documentals
03.00
GR Pirineus
Una llengua molt viva
Documentals
03.25
Dreamers
Documentals
04.00
Thalassa
Un pescador de terra endins
Altres
04.40
El Brasil, una història natural
Un laberint de llacs
Documentals
04.55
Videoclips
Altres
05.45
Telediario 2
Informatius
21.00
La película de la semana: Papillon
Pel·lícules
22.05
Pel·lícula: Doble impacto
Pel·lícules
00.05
Pel·lícula: Rocky IV
Pel·lícules
01.50
Noticias 24 horas
Informatius
03.15